Deelnemerslijst zaterdag


Reeks TEAM Betaling
TRIATLON
1 De voetbalvrouwen (Collaert Rani, Nobels Sofie, Six Sofie) Ja
2 Flying Hirsches (De Paepe Benjamin, Meiresonne Toon, De Lathauwer Hans) Ja
3 Girlpower Sollie Zonnepanelen (Savooy Karin, De Clercq Kristine, De Rudder Conny) Ja
4 GO! Team TA Jette (Gits Sofie,Janssens Sven,Deroo Annie) Ja
5 Hatriam  (Eyckerman Rob, adriaenssens lorenzo, De Clerq Chris) Ja
6 Hoisting Equipment1 (De Wispelaere Luc,Sillis Jan, De Bock Nicolas) Ja
7 Inofec triatlonteam Tielt (Benoit Jeffry, Ameye Dieter, Vanoverbeke Andy) Ja
8 Jonasdoetnietmee (Buytaert Sacha,Van De Walle Patrick,Vermoote Tim) Ja
9 Kletz (Rasschaert Sam, De Bock Stef, Martens Brecht) Ja
10 KOHa Sint-Jozef (Jacobs Tom, Verbeke Joris, Dauwe Karolien) Ja
11 KWT Meulebek1( Van Compernolle Willem, Vanparys Ari, Vanhee Anton) Ja
12 KWT Meulebek2 (Dalamilieure Bert, Van Vooren Jan, Vanhee Batist) Ja
13 Miss Europe (Mertens Peter, De Wijngaert Filip, Nijs Michiel) Ja
14 Modemakers Madammen (Lindt Kathy, Rooms Ann, Rooms Valérie)
15 Nippon Shokubai(Van Gaeveren Johan, Milbau Patrick, Boons Philippe) Ja
16 PEDIPO:geel-rode parel (Derweduwen An, D’Heer Kristine, De Vuyst Lize) Ja
17 PRI-DE01 (Bert Patrick, Vermeir Gerd, Vandeputte Pilippe) Ja
18 PRI-DE02 (Hofman Jeroen, Verhaeghe Dirk, Vermeiren Pieter) Ja
19 Reynaers1 (Van den Dries Geert, Elsen Patrick, Celis Marc) Ja
20 Reynaers2 (Smits Raf, Ausloos Nick, Van Den Broeck Tom) Ja
21 Robberecht G&B (Van Stichel Balder, Haentjens Hans, Robberecht Bart) Ja
22 Rotom1 (Varewijck Joeri, Vaerewijck Joeri, Habraken Rob) Ja
23 Rotom2 (Steinbraeber Uwe, Kuiper Arjan, Steinbraeber Uwe) Ja
24 Saafke(Roelants Sarah, Mertens Kris) Ja
25 Sofke (Buyl Aafke,Vertongen Dirk,Van Ponseele Sofie) Ja
26 Startaem Crelan Moens (Wauters Jelien,Vertenten Soetkin,De Pillecyn Sofie) Ja
27 Taxi Cambrinus1 ( De Vleesschouwer Sander, Wannes en Geert)
28 Taxi Cambrinus2 (Drossens Piet, D’Hollander Marjan, Noppe Anja)
29 Team Verhofstede (Verhofstde Sabine, Gunther en Petra) Ja
30 The Special Ones (Venté Sylvie, Caby Dimitri,Delombaerde Dimitri) Ja
31 Topteam Crelan Moens ( Wauters Elke,Van Cleemput Bert, Vanderpoorten Marco)
32 Tripel Karmeliet (Raemdonck Arnaud, Van Houte Nikolas, Permentier Aaron Ja
33 Vandevelde Brothers (Van de Velde Bart, Van de Velde Peter, Van de Velde Jan) Ja
34 Zakenkantoor Walter Muys (Galle Vicky, Waterschoot Wim, Vernimmen Steve) Ja
DUATLON
201 BastieBoys (Geerinck Jens, Weymans Tom, Verhelst Stijn) Ja
202 BIOBACskens-Team Labo OLV (Vervaet Peter, Vervaet Annemie, De Pelsmaeker Kristien) Ja
203 DDTT (Marissen Roel, Segers Sara, Van Wymeersch Wim) Ja
204 De Jonkies (De Keulenaere Gilbert, Vercammen Tes, Troch Peter) Ja
205 Dreamteam De Moor (Van Durme Matthias, Reyns Sue-Ann, Neyens Hannes) Ja
206 Grasmasjien ( Somers Ward, Pairoux Evi) Ja
207 Hala Madrid ( Verheyen Johan, Berheyen Bart) Ja
208 Hangover 96 (Lenaerts Diitri, Bamps Kristof) Ja
209 Hoisting Equipment2 (Leeman Dominique, Paridaens Timothy, De Visscher Jan)
210 HowellJolly Bodies – Team Labo OLV (Vandermeersche Kristin, Huysselinckx Eline, Rooms Martine) Ja
211 Intersport Gent (De Wulf Steven, Vanden Berghe Davy, Baete Gieljan)
212 Level Jennings-Labo OLV (Causbroeck Gregory, Ghyselinck Vanessa, Anné Matthias) Ja
213 Life behind bars (Van doorselaere Julie, Deduytschaever Lukas) Ja
214 Maakt niet uit ( De Jonghe Frederick, Vandevelde Sven, Van Eynde Jurgen) Ja
215 Patisserie Antoine (Durinck Sean, Degroote Francesco, Van Kerschaver Pascal) Ja
216 PRI-DE03 (Roossens Kristof, Vermeiren Wannes, Van de Wielle Jan) Ja
217 Proteïne Ceetjes- Team Labo OLV ( Hoebeeck Lut, Van De Winckel Elisabeth, De Clercq Jan) Ja
218 PTI Hamme Dames (Willaert Katleen, Van De Walle Lien, Lauwers Valerie) Ja
219 PTI Hamme Heren (Sterck Gunter, De Cock Tim, De Blieck Davy)
220 Robbercht G&B (De Kuyper Jens, Dhooge Massimo, Michiels Joris) Ja
221 Sanitair Colman Steve (Lammens Robert, Colman Cato, Bosmans Stijn) Ja
222 The Vincent Company (Wolters Vincent, Vandebrouck Geoffrey) Ja