Deelnemerslijst zaterdag


Reeks TEAM Betaling
TRIATLON
1 Aqtor3 (Simon Bart, Van Wezemael Nic, De Smet Lise) Ja G
2 BICS-Cross (Nocefa José, Gossele Filip, Stouten Erno) Ja H
3
4 Chaintec ( Delamarre Mario, Desmet Samuel, De Malsche Tom) Ja H
5 CloostermansBMW Triatleet Team (Van Zandbergen Bryan, Van Haute Wim, De Backer Michiel) Ja H
6 Cloostermans Hertjes (De Wit Koen, Van Kerckhove Matthias, Cattrysse Pieter) Ja H
7 Interband( Van Osselaer Jan, Hare Frank, Hoebroeck Ali) H
8 Cloostermans Master Team (Cardon Germer, De Clercq Mike, Piessens Cedric) Ja H
9 De voetbalvrouwen (Collaert Rani, Nobels Sofie, Six Sofie) Ja D
10 Evolta (Milant Bert, Mels Tom, Rosschaert Maarten) Ja D
11 Flying Hirsches (De Paepe Benjamin, Meiresonne Toon, De Lathauwer Hans) Ja H
12 Girlpower Sollie Zonnepanelen (Savooy Karin, De Clercq Kristine, De Rudder Conny) Ja D
13 GO! Team TA Jette (Gits Sofie,Janssens Sven,Deroo Annie) Ja G
14 Hatriam  (Eyckerman Rob, adriaenssens lorenzo, De Clerq Chris) Ja H
15 Hoisting Equipment1 (De Wispelaere Luc,Sillis Jan, De Bock Nicolas) Ja H
16 Hypes (Rossaert Joris, Geerinck Rudy, Sillis Karel) Ja H
17 Inofec triatlonteam Tielt (Benoit Jeffry, Ameye Dieter, Vanoverbeke Andy) Ja H
18 Jonasdoetnietmee (Buytaert Sacha,Van De Walle Patrick,Vermoote Tim) Ja H
19 John Bean Technologies (Smet Luc, Persiau Ronny, Braeckman Kobe) Ja H
20 JURI1 ( Visscher Koen, De Caigny Nico, Malfliet Bart) Ja H
21 Kletz (Rasschaert Sam, De Bock Stef, Martens Brecht) Ja H
22 KOHa Sint-Jozef (Jacobs Tom, Verbeke Joris, Dauwe Karolien) Ja G
23 KWT Meulebek1( Van Compernolle Willem, Vanparys Ari, Vanhee Anton) Ja H
24 KWT Meulebek2 (Dalamilieure Bert, Van Vooren Jan, Vanhee Batist) Ja H
25 Miss Europe (Mertens Peter, De Wijngaert Filip, Nijs Michiel) Ja H
26 Modemakers Madammen (Lindt Kathy, Rooms Ann, Van Bruysel Jessica) Ja D
27 Nippon Shokubai(Van Gaeveren Johan, Milbau Patrick, Boons Philippe) Ja H
28 PEDIPO:geel-rode parel (Derweduwen An, D’Heer Kristine, De Vuyst Lize) Ja D
29 Piessens Electro Industrie (Wuytack Geert, Goedgezelschap Geert, Van Huffel Marc) Ja H
30 PRI-DE01 (Bert Patrick, Vermeir Gerd, Vandeputte Pilippe) Ja H
31 PRI-DE02 (Hofman Jeroen, Verhaeghe Dirk, Vermeiren Pieter) Ja H
32 Reynaers1 (Van den Dries Geert, Elsen Patrick, Celis Marc) Ja H
33 Reynaers2 (Smits Raf, Ausloos Nick, Van Den Broeck Tom) Ja H
34 Robberecht G&B (Van Stichel Balder, Haentjens Hans, Robberecht Bart) Ja H
35 Rotom1 (Varewijck Joeri, Vaerewijck Joeri, Habraken Rob) Ja H
36 Rotom2 (Steinbraeber Uwe, Kuiper Arjan, Steinbraeber Uwe) Ja H
37 Saafke(Roelants Sarah, Mertens Kris) Ja G
38 Sofke (Buyl Aafke,Vertongen Dirk,Van Ponseele Sofie) Ja G
39 Startaem Crelan Moens (Wauters Jelien,Vertenten Soetkin,De Pillecyn Sofie) Ja D
40 Taxi Cambrinus1 ( De Vleesschouwer Sander, Wannes en Geert) H
41 Taxi Cambrinus2 (Drossens Piet, D’Hollander Marjan, Noppe Anja) G
42 Team Verhofstede (Verhofstde Sabine, Gunther en Petra) Ja G
43 The Special Ones (Venté Sylvie, Caby Dimitri,Delombaerde Dimitri) Ja G
44 Topteam Crelan Moens ( Wauters Elke,Van Cleemput Bert, Vanderpoorten Marco) Ja G
45 Tripel Karmeliet (Raemdonck Arnaud, Van Houte Nikolas, Permentier Aaron Ja H
46 Vandevelde Brothers (Van de Velde Bart, Van de Velde Peter, Van de Velde Jan) Ja H
47 Veldeman Broers (Veldeman Stefaan, Stijn en Toon) Ja H
48 Veldeman1 (Zaman Bart, Vermeulen Bart, Roels Jonas) Ja H
49 Zakenkantoor Walter Muys (Galle Vicky, Waterschoot Wim, Vernimmen Steve) Ja G
50 BICS-SNA (Garip Murat, Poleyn Jean-Paul,Garop Murat) Ja H
51 Team Alberto’s (Van Assche Emile, Gysels Jiesen, Vanlerberghe Jelle) Ja H
DUATLON
201 Aqtor! (Bruneel Valentijn, Willems Kenny) H
202 Aqtor2 (Van Peteghem Hendrik, De Rauw Chris, Stroef Roos) Ja G
203 BastieBoys (Geerinck Jens, Weymans Tom, Verhelst Stijn) Ja H
204 BIOBACskens-Team Labo OLV (Vervaet Peter, Vervaet Annemie, De Pelsmaeker Kristien) Ja G
205 CDenV Team Orange1 (Nobels Daan, Mettepenningen Koen, Vercauteren Bart) Ja H
206 CDenV Team Orange2 (Nobels Cato, Verhelst Jurgen, De Graef Frederic) Ja G
207 Cloostermans Awesom-o 3000 (Jonckers Jef, De Heyn Annelies, Vanheuverbeke Arne) Ja G
208 Cloostermans Production Team (Baert Din, Bollaert David, Moesick Ken) Ja H
209 Cloostermans Team PM (Van de Heijning Ward, Steurbaut Theresa, D’Hertefelt Nick) Ja G
210 DDTT (Marissen Roel, Segers Sara, Van Wymeersch Wim) Ja G
211 De Jonkies (De Keulenaere Gilbert, Vercammen Tes, Troch Peter) Ja G
212 De Winter- Coussens ( De Winter Karel, Coussens Johan) Ja H
213 Dreamteam De Moor (Van Durme Matthias, Reyns Sue-Ann, Neyens Hannes) Ja G
214 Grasmasjien ( Somers Ward, Pairoux Evi) Ja G
215 Hala Madrid ( Verheyen Johan, Verheyen Bart) Ja H
216 Hangover 96 (Lenaerts Diitri, Bamps Kristof) Ja H
217 HDB Speed Team (D’Hondt Niels, Nique Dirk, Van Dewoestijne Bram) Ja H
218 HDB VIKINGS (Vermeiren Gert, Van de Putte Conny, Baelen Kristof) Ja G
219 HDB The Young Ones (Van Driessche Jeroen, Delaruelle Kristof, Benoit Nathalie) Ja G
220 HDB Nafi TeaWim (Van Loo Filip, Van Assche Nathalie, Van Hoorick Wim) Ja G
221 HDB Fun Team (Kowalski Rafal, Marin Sander, Van Stayen Bert) Ja H
222 Hoisting Equipment2 (Leeman Dominique, Paridaens Timothy, De Visscher Jan) Ja H
223 HowellJolly Bodies – Team Labo OLV (Vandermeersche Kristin, Huysselinckx Eline, Rooms Martine) Ja D
224 Intersport Gent (De Wulf Steven, Vanden Berghe Davy, Baete Gieljan) H
225 JURI2 (Vandekerckhove Ward, Basten Jonas, De Doncker Thomas) Ja H
226 JURI3 (Wantens Lars, D’Heer Sam, Wuytack Thomas) Ja H
227 JURI4 (Poelman Laurens, Boone Janik, Verschueren Marc) Ja H
228 Level Jennings-Labo OLV (Causbroeck Gregory, Ghyselinck Vanessa, Anné Matthias) Ja G
229 Life behind bars (Van doorselaere Julie, Deduytschaever Lukas) Ja G
230 Maakt niet uit ( De Jonghe Frederick, Vandevelde Sven, De Deyne Kristien) Ja G
231 Meert interieur (Van Ekert Hendrik, Nobels Laurent, Cappaert Frederic) Ja H
232 Nico Rico Team (Verhaeghen Chris, Smet Eveline, Dufraing Wim) Ja G
233 Patisserie Antoine (Durinck Sean, Degroote Francesco, Van Kerschaver Pascal) Ja H
234 PRI-DE03 (Roossens Kristof, Vermeiren Wannes, Van de Wielle Jan) Ja H
235 Proteïne Ceetjes- Team Labo OLV ( Hoebeeck Lut, Van De Winckel Elisabeth, De Clercq Jan) Ja G
236 PTI Hamme Dames (Willaert Katleen, Van De Walle Lien, Lauwers Valerie) Ja D
237 PTI Hamme Heren (Sterck Gunter, De Cock Tim, De Blieck Davy) Ja H
238 PTI Hamme Leerlingen (Staes Jelte, Huyghe Sander, Omblets Sander) Ja H
239 Robbercht G&B (De Kuyper Jens, Dhooge Massimo, Michiels Joris) Ja H
240 Sanitair Colman Steve (Lammens Robert, Colman Cato, Bosmans Stijn) Ja G
241 Sébastien & Joachim (De Backer Joachim, Symoens Sébastien) Ja H
242 The Vincent Company (Wolters Vincent, Vandebrouck Geoffrey) Ja H
243 32 jaar later ( Dierckx Yves, Vande Walle Mieke, Dierckx Rune) Ja G
244 Cloostermans Just 4 Fun (Van De Walle Birgen, Van Vlierberghe Salma, Vereecken Katrien) Ja G
245 BICS Spontanous (Evert Christaens, Christaens Evert, Gonzalez Gil Pedro) Ja H